Akční letenky Kamčatka – léto 2018!!!

 

 

 

 

Superlslevy u Aeroflotu nabízí Kamčatku z Moskvy za 22000 rublů ( 8000 CZK) ! Termíny jsou k dispozici na konci léta zhruba od 22.8 do 2.září, což na nějaký kratší trek do hor stačí. Prubnout se dá (za nějaký poplatek) přebookování na jiné datum. Já si takhle v roce 2014 prodloužil superakční letenku u Transaera a stálo to jen 7 stovek navíc.

Neváhejte s koupí. Kamčatka je drahá, letenka může v nejhorším stát přes 30 tisíc.

Aktuální možnost je za 8 tisíc českých korun z Moskvy do Petropavlovsku na Kamčatce a zpět.

Praha Moskva se dá v klidu pořídit za 6 až 7 tisíc přímým letem, když využijete přestupní lety tak i za 4000. Pro tipy na akční letenky do Moskvy mám samostatný článek

To máme celkový náklad z ČR až na Kamčatku za 12000 korun, v ideálním případě. V ceně je samozřejmě odbavené zavazadlo 23 kg!

Letenky na Kamčatku za 8000 korun
Letenky na Kamčatku za 8000 korun

Bookujte přímo na www.aeroflot.ru,

Student agency nabízí přestupku až od dvaceti litrů :(

Ondřej Vokatý

Tenhle web mám na svědomí já, píšu na základě zkušeností ze svých cest od Petrohradu po Kamčatku. Dřív jsem jezdil převážně sám, ted jezdím převážně se zájezdy jako průvodce. Vystudoval jsem ruský jazyk se zaměřením na cestovní ruch, kromě práce průvodce také překládám a tvořím itineráře pro zájezdy či vaše pracovní a soukromé cesty po Rusku.

2 komentáře: „Akční letenky Kamčatka – léto 2018!!!

 • 1.1.2018 (0:38)
  Permalink

  Díky moc velmi jste mi pomohl s přípravou dovolené v Rusku. Plánuji s manželkou dovolenou podívat se na Sibiř a Bajkal.Jen se nemohu nikde dozvědět je li možné si ve větších městech půjčit automobil a jet se podívat do přírody. Ještě jednou DÍK.

  Reagovat
  • 1.1.2018 (20:34)
   Permalink

   V Irkutsku na letišti určitě půjčovna je. Nevím ale jaké mají podmínky nyní, před pár lety půjčovali jen pro jízdu po městě (což jsme úspěšně porušili hned po pěti minutách kdy jsme s tím vyjeli k Bajkalu). Další limit byl 300 km na den, což je vzhledem k těm vzdálenostech tam hodně málo a na spoustu míst se jede kilometrů víc. Jenže už to budou tak tři roky zpátky, teď nevím jestli už nejsou vstřícnější. Každopádně vás čekají některé věci, na které se musíte psychicky připravit. Šílený provoz je na hlavních silnicích kde se jezdí na naše poměry nečekaně rychle. Oblíbené je hlavně předjíždění na horizontech, díky čemuž se musite naučit rychlé strhávání volantu na krajnici. Plánujte dobře tankování, ne všude musí být funkční benzínka i když na mapě třeba je. No a ty silnice, na Bajkalu je spousta nových asfaltek ale cesty nevedou zdaleka všude a mapy matou. V hluchých končinách to může být sjízdné jen pro dobrý offroad i když na mapě to vypadá jako běžná silnice. Na spoustě míst ta silnice prostě není. Hodně zdaru.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *