Zájezdy Moskva a Petrohrad

Naše zájezdy

Petrohrad + Jantarová komnata (5 dní letecky)

Petrohrad + Moskva (7 dní letecky, přesun rychlovlakem)

Moskva (různá témata) (5dní letecky)

Petrohrad + Karélie (7dní letecky, přesun vlakem do Karélie, plavba po Oněžském jezeře)

Zájezd Petrohrad + Jantarová komnata (termíny květen až červenec v obdoí bílých nocí!!)

Unikátní zájezd po výkladní skříni historického Ruska. Za 5 dní uvidíte historické památky Petrohradu a zažijete dva výlety do carských rezidencí na venkov:  Carskoje selo – Jantarová komnata a Petěrgof (Petrodvorce) s legendárním fontánovým parkem.

Naštívíte: Ermitáž, Petropavloskou pevnost, Auroru, chrám sv. Izáka, Kazaňský chrám Spas na Krovi, zvedání Mostů na Něvě atd

Výlety: Carskoje selo (jantarová komnata), Petěrgof – fontány (cesta lodí po řece Něvě a po Baltu)

Termíny, ceny a podrobný program zde

Petrohrad + Moskva (termíny květen až červenec v obdoí bílých nocí!!)

Kombinační zájezd kdy za týden uvidíte hlavní památky obou ruských velkoměst. V polovině zájezdu zažijete jízdu nejmodernějším ruským rychlovlakem Sapsan, který překoná 700 kilometrů mezi oběma městy za 4 hodiny.

Naštívíte:Kreml, Mauzoleum, Rudé náměstí, GUM, chrám Vasil Blaženého, Treťjakovskou galerii, supermoderní mrakodrapy v Moskva-City, zažijete plavbu po řece centrem Moskvy a mnoho dalšího

V Petrohradě: Ermitáž, Petropavloskou pevnost, Auroru, chrám sv. Izáka, Kazaňský chrám Spas na Krovi a další

Termíny, ceny a podrobný program zde

Moskva

Klasický osvědčený zájezd do Moskvy s výletem vlakem do klášterního komplexu v Sergiev Posadu. Mimo jiné uvidíte i moderní mrakodrapy v Moskva City a zažijete plavbu po řece Moskvě s výhledem na Kreml.

Navštívíte: Kreml, Mauzoleum, Rudé náměstí, GUM, chrám Vasil Blaženého, Treťjakovskou galerii, supermoderní mrakodrapy v Moskva-City, zažijete plavbu po řece centrem Moskvy a mnoho dalšího

+ výlet vlakem do Sergieva Posadu

Termíny, ceny a podrobný program zde

 

V sezoně 2019 vám můžu doporučit řadu poznávacích zájezdů po Moskvě a Petrohradu. Většinu průvodcuji já, ale můžete jet i s někým z mých neméně šikovných kolegů. Tyto zájezdy provozuje plně koncesovaná CK Radynacestu s.r.o. s patrně nejlepší reputací poznávacích zájezdů na trhu v ČR.  (Na živnost už jsem průvodcoval pro kde koho, takže říkám, že pokud se CK stará dobře o průvodce, tak se dobře stará i o klienty)

Musím taky reagovat na super levné nabídky „zájezdů“ od různých subjektů hlavně na facebooku atd. Vřele doporučuji si ověřit, zda-li kupujete zájezd u opravdové CK, pojištěné proti krachu, což je povinné. U různých pokoutních organizátorů se sice můžete dostat na zlomek ceny ale v případě problémů zjistíte, že smlouva vám garantuje jen např. služby průvodce. V případě problémů s letem, ubytováním a nedejbože krachem celého podniku jste pak odkázáni na sebe samotné. To už vám raději doporučuji přečíst si články tady na blogu a v podstatě vše si můžete rovnou zařídit sami na vlastní pěst.

Můžete počítat s tím, že na našich zájezdech se nemusíte o nic starat. Specialistky z kaneláře každému klientovi osobně telefonují a vysvětlí vše co je potřeba před odletem vědět. Už na letišti v Praze si vás vyzvedne průvodce, který všechno organizuje až do návratu domů, takže žádné lety bez doprovodu atd. Ubytování na zájezdech bývá v solidních  3-4* hotelích se snadným dostupem do centra ( V Petrohradě dojdete do centra i pěšky, v Moskvě metrem do 15 minut na Rudé náměstí).